קצת עלי

איך ולמה הפכתי להיות סטייליסטית,
במשך שנים עסקתי בתחומי ניהול והדרכה שונים אשר תרמו לי ידע וניסיון ותמיד השתדלתי לעבוד בתחומים שאני אוהבת כמו בתי מלון, אירועים , ספא ועוד להתמקד בצד של החיים הטובים והיפים.

לאחר לידת ילדתי השלישית וטיפ שקיבלתי מחבר שהעסק הראשון שאני אפתח יהיה תחום שאני באמת אוהבת ושיבוא מהלב, התחלתי לחשוב על רעיון לעסק...
שישלב כל כך הרבה אהבות בתחום אחד ולבסוף שיהיה גם רווחי, עד שיום אחד ביום מסע קניות אינטנסיבי מלא בקניות ומתנות עלה הרעיון לעשות קניות ושופינג לאחרים, גם אם זה לא שלי אני ממש נהנית מעצם התהליך הבחירה וקניה של פריטים יפים ומיוחדים.

לרוב הנשים שלא אוהבות לעשות קניות הן נשים שלא יודעות מה לקנות ומה מתאים להן ולבני משפחתן.
הן צריכות הדרכה והכוונה הן נכנסות לחנויות לא יודעות מה לקנות מתבלבלות מהמבחר ויוצאות בידיים ריקות או יותר גרוע קונות בגדים שנשארים בשקית בארון.

מה שבאמת שייכנע אותי להתמקד בתחום הינו ההבנה והידיעה שסטיילינג אישי מיועד לכלל הנשים שרוצות לעשות שינוי עם המלתחה שלהן וההופעה היום יומית שלהן ולא רק לסלאבים או עשירים. שכל אחת יכולה ליהנות מהשירות ולשדרג את עצמה והמלתחה שלה לאחר רכישת הידע.

למדתי את המקצוע כדי לבסס את תחושות הלב והבטן שהיו לי לתחום. רכשתי המון מידע, ידע,טיפים , חוקים ודגשים פשוטים שיכולים לעזור לכל אחד לשדרג את מראה וההופעה בכמה שינויים קטנים ותשומת לב לפרטים אפשר לעשות שינויים גדולים.
דרך הלימודים שלי למדתי על עצמי המון דברים וכיצד אני יכולה לשדרג את המראה שלי ולהתלבש הרבה יותר נכון.
תמיד התלבשתי יפה, הייתי קונה המון בגדים ועדיין הייתי מוצאת את עצמי מול הארון בהרגשה שאין לי מה ללבוש ובעונה הבאה הייתי מתחילה מחדש לבנות קולקציה חדשה ובעיקר אופנתית .
במהלך הלימודים גיליתי איזה גזרות וצבעים ומתאימים לי וכיצד ניתן לנצל כל בגד מספר פעמים בצורות שונות, לקנות בגדים יפים, בסיסיים ובר חלוף שתמיד יהיו אופנתיים.
החשוב מכל למדתי ליצור סגנון אישי שלי ולהשתמש בהרבה אביזרים שמשדרגים ומעניינים את ההופעה שלי בכל פעם מחדש, היום אני קונה יותר בגדים בפחות תקציב ועם הרבה יותר סגנון.
כמות המחמאות והתגובות שהתחלתי לקבל גברו ואיתן ההרגשה הנהדרת, כמובן שעדכנתי את הארון שלי לפי הגזרות והצבעים שמתאימים לי ורוכשת רק בגדים שמתאימים לי ולא בגלל שהם אופנתיים, ההרגשה והמצב רוח השתפרו פלאים.

בעקבות אותה חוויה שאני עברתי וכל הידע הזה אני רוצה להעביר הלאה לכל אותן נשים שהולכות על בטוח, שמתלבשות "משעמם" שמלבישות וקונות לכל המשפחה ובסוף אין להן את הזמן והכוח להשקיע בעצמן.
בפגישה של הכרות שנערוך ניתן לרכוש המון טיפים ומידע אישי אשר יתאים לך בהתאם לסגנון, מקצוע וסדר היום שלך, ניתן לשלב סידור ארון ויום קניות משותף להשלמת המלתחה.